fotogalerie - 2017/2018

Družinový ples

V úterý 30.ledna jsme pro děti ze školní družiny připravily netradiční odpoledne. V rámci společenské výchovy jsme pro holky a kluky uspořádaly Družinový ples. Děti se na očekávanou akci řádně přichystaly. Z děvčátek se staly slečny v plesových šatech s jemným líčením a z kluků se stali šarmantní mladíci v košilích s kravatami či motýlky. Ke každému plesu patří tanec a tombola a o nic z toho jsme děti nechtěly ošidit. A tak se malí tanečníci naučili základní kroky valčíku, skvěle zvládli i mazurku. Tance nebylo málo, a proto se všichni nedlouho před závěrem rádi usadili ke stolům a s velkým napětím očekávali výhry v tombole. Štěstěna byla v dobrém rozmaru, a tak vyhrál každý. Dětem se odpoledne moc líbilo.
Na závěr bychom chtěly poděkovat všem rodičům, kteří nám velmi ochotně darovali ceny do tomboly. Jako projev díků jsme i my – paní vychovatelky - věnovaly těmto rodičům malý dáreček.

Vychovatelky Jana Zugarová a Jana Koníčková

Další foto zde.