fotogalerie - 2017/2018

Mc Donald´s Cup

3. května se v Břeclavi uskutečnil již 21. ročník fotbalové soutěže - Mc Donald´s Cup. Cílem bylo zapojit do soutěže co nejvíce dětí z naší školy, proto jsme do okrskového kola vyslali dva týmy. Mladší, kteří nastoupili v kategorii A a starší v kategorii B.
V tomto turnaji již tradičně nastupují malí fotbalisté v sedmi + brankář. Hrací doba jednoho utkání je 2 x 8 minut. Každá kategorie hraje ve dvou skupinách systémem každý s každým. Vítěz ze skupiny hraje z druhým z druhé skupiny. Vítěz hraje o 1. místo a poražený o 3. místo.
Našim mladším fotbalistům se přes velkou snahu nepodařilo postoupit ze skupiny. Jejich starší kamarádi vyhráli svou skupinu a postupně celé okrskové kolo. Vítězství je nominovalo do okresního kola, které proběhlo opět v Břeclavi 14.5. Zde je čekali již těžší soupeři. Po 2 výhrách a 2 prohrách si společně s pohárem domů vezli bronzové medaile a 3. místo v okrese.

Více foto zde